Sinameki Nedir? Ne İşe Yarar?

16.04.2018
Afrodizyaklı Parfüm

Sinameki Nedir? Ne İşe Yarar??

Sinameki FDA onaylı bir reçetesiz müshildir. En iyi sağlık faydaları arasında kilo kaybına yardımcı olmak, kabızlığı tedavi etmek, inflamasyonu azaltmak ve bedeni detoksifiye etmek bulunur. Bununla birlikte, bu güçlü bitki olası yan etkilerle birlikte gelir ve zayıf bağırsaklardan, düşük elektrolit seviyelerinden, karaciğer hasarından, kalp rahatsızlıklarından ve bağırsaklarınızın düzgün çalışması için bitkilere olan bağımlılığından kaçınmak için sadece makul miktarda tüketilmelidir.

 

Sinameki Nedir?

Sinameki, 250'den fazla farklı türden oluşan Cassia bitkilerinin yapraklarından elde edilir. Sinameki geleneksel olarak laksatif ve kolonoskopi gibi testlerden önce bağırsakları temizlemek için kullanılmıştır. Sinameki bitkileri sarı veya yeşil yaprakçık taşıyan küçük çalılardır; bunlar, Sinameki yapmak için yetiştirilebilir ve kurutulabilir. En çok popüler Sinameki yaprağı çeşidi, benzersiz sağlık etkileri nedeniyle dünyaya ihraç edilen Cassia angustifolia ve Cassia accutifolia'dır. Sinameki tatlı bir lezzete sahiptir ancak sonunda acı bir tadı vardır.

 

Sinameki ne işe yarar?

Sinamekin başlıca sağlık etkileri şunlardır:

 

Kilo kaybı

Sinameki, vücuttaki fazla toksinleri ve artık maddeyi dışarı atmaya yardımcı olabilir ve bu da kilo kaybını destekler. Bununla birlikte, “kilo kaybının” çoğu su ağırlığıdır. Bu nedenle, çayı tüketmek de diyet kısıtlamaları ile eşleştirilmeli ve tam bir etkiye sahip olmak için egzersiz yapmalıdır.

 

Müshil

Bu bitkide bulunan zengin sennosid kaynağı, peristaltik hareketi ve laksatif etkisi ile hızlı detoksifikasyonu uyarır. Bu kabızlık tedavi yardımcı olur. Sinameki, reçetesiz bir müshil olarak FDA tarafından onaylanmıştır.

 

Hazımsızlık için iyi gelir.

Kabızlık, şişkinlik, kramp veya hazımsızlık ile mücadele ediyorsanız, Sinameki genellikle bağırsaklarınızdan besin ve atık maddesinin normal akışını teşvik ederek yardımcı olabilir.

 

Diüretik

Bu özel çay aynı zamanda idrar söktürmeyi uyardığı idrar söktürücü olarak da bilinir. Bu fazla tuzları, yağları, toksinleri ve suyu vücuttan atabilir. Sinameki genellikle dehidrasyonla sonuçlanabilir, bu yüzden iyi bir şekilde nemlendirdiğinizden emin olun.

Cilt bakımı

Sinameki, tanen, reçine ve uçucu yağların varlığından dolayı yaraları, yanıkları ve ringwormları tedavi etmek için kullanılır. Anti-bakteriyel özellikleri aynı zamanda akne ve diğer cilt alüvyonlarında da yararlıdır.

 

Saç Bakımı ve Rengi

Saçınıza sinamekiyi uygulamak, daha güçlü, daha kalın ve hacimli saçlar sağlayacaktır. Aynı zamanda kül rengini altın rengine veren bir doğal saç vurgulayıcı olarak da hareket eder.

 

Anti-Parazit

Sennosidler gibi Sinamekinda bulunan bazı bileşikler anti-parazitik etkiye sahiptir. Bağırsak solucanlarını ve diğer bağırsak parazitlerini yok ederek, bu çay yemeklerden mümkün olduğunca fazla besin almanızı sağlar.

 

Antienflamatuvar

Geleneksel olarak, sinüs çayı baş ağrıları, ateşler ve eklem ve doku iltihabı dahil olmak üzere çok çeşitli iltihaplı koşullar için kullanılmıştır.HHS Assa 30 Karışık Bitkisel Çay
99

ÜRÜN FİYATI: 79,00 TL HEMEN AL SEPETE EKLE ÜRÜN DETAYI


YUKARI